Prototypowanie 360°
Prototypowanie 360°
Każdego dnia mamy równoległy kontakt z wieloma usługami. Dla projektantów stanowi to coraz większe wyzwanie. Konieczne staje się tworzenie produktów i usług, które składają się z wielu elementów i które zapewnią użytkownikom spójne doświadczenie w całym ekosystemie (aplikacja mobilna, strona www, przestrzeń itp).
Wyzwaniem jest konieczność szybkiej i efektywnej pracy nad wszystkimi elementami. Pomóc może prototypowanie.
Zapraszamy na warsztaty PROTOTYPOWANIE 360°
Podczas warsztatu skoncentrujemy się na praktycznych narzędziach prototypowania, które pomagają zwizualizować i ocenić zasadność projektu usługi i/lub produktu już na bardzo wczesnym etapie prac koncepcyjnych, minimalizujący ryzyko związane z jego wdrożeniem.
Pracując na studium przypadku, poznamy praktyczne metody prototypowania, które możemy wykorzystywać w codziennej pracy, takie jak storyboard, przygotowywanie makiet przestrzeni, budowanie prototypów aplikacji mobilnej czy też tworzenie koncepcji aplikacji bez udziału developera.
Warsztaty zamkniemy rekomendacjami jak szybko i tanio można testować prototypy.
Prowadzący:
Marta Grochowska – projektantka usług. Rozwija studio projektowe Fuzers. Wykładowca studiów podyplomowych z Projektowania Usług na SWPS. Studentka programu MBA Service Innovation & Design na Uniwersytecie Laurea w Finlandii. Współzałożycielka stowarzyszenia engage warsaw.
Michał Kwasieborski – absolwent wzornictwa przemysłowego na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz podyplomowych studiów z zakresu projektowania usług w SWPS, design management w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego oraz Studiów Miejskich w Instytucie Badań Przestrzeni Publicznej na warszawskiej ASP. Obecnie pracuje nad doktoratem na Wydziale Wzornictwa ASP w Warszawie. Doświadczony projektant specjalizujący się w projektowaniu produktu, przestrzeni oraz usług. Współzałożyciel stowarzyszenia engage warsaw, gdzie angażuje się w inicjatywy związane z projektowaniem przestrzeni publicznej i prowadzi warsztaty z metody service design thinking. Michał jest także współzałożycielem cooperativa studio (https://www.facebook.com/CooperativaStudio).
Czas i miejsce:
Poniedziałek, 20 lutego 2017, godz. 10:00 – 16:00.
Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A., Lublin, ul. Dobrzańskiego 1, s. I.7 (Inkubator Technologiczny).
Zgłoszenia:
Swoje zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: design@lpnt.pl.
Prosimy podać swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu.
Opłata:
70 zł (studenci 50 zł).
Opłatę prosimy wpłacić na konto:
- Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A.
- ul. Dobrzańskiego 3
- 20-262 Lublin
- ING Bank Śląski S.A. 30 1050 1953 1000 0023 6495 7213
W tytule przelewu prosimy wpisać: „Udział w warsztatach z prototypowania LID”.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: design@lpnt.pl.