Tytuł zastępczy

Letnie praktyki w firmach z LPNT!

Studencie! Szukasz wyzwań? Chcesz podnieść swoje kompetencje i zdobyć doświadczenie? Zależy Ci na pracy w kreatywnym, biznesowym środowisku? Zapoznaj się z ofertą praktyk w firmach związanych z Lubelskim Parkiem Naukowo-Technologicznym!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy inkubator@lpnt.pl. W tytule prosimy o wpisanie nazwy firmy i ew. stanowiska.

zobacz szczegóły
Tytuł zastępczy

Znamy finalistów Lublin Biznes Network!

Poznajcie firmy, które zaprezentują się 25 kwietnia w Trybunale Koronnym przed Prezydentem Miasta Lublin, przedstawicielami przedsiębiorstw oraz funduszy inwestycyjnych!

zobacz szczegóły
Tytuł zastępczy

„Lubelskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości”

Projekt skierowany jest do 50 osób fizycznych w wieku 30 lat i więcej z terenu Województwa Lubelskiego, pozostających bez pracy (w tym zarejestrowanych w urzędzie pracy jako bezrobotne)...

zobacz szczegóły
Tytuł zastępczy

Poznaj społeczność LPNT - nowy cykl #MójBiznes

Mijamy się na korytarzach, warsztatach, eventach, w kuchni i w kolejce po kawę. 30 firm, za którymi stoi zgrany zespół. Łączy ich ciężka praca i biurko na Dobrzańskiego.

Najwyższy czas żebyście ich poznali :). Oto bohaterowie cyklu #MójBiznes - lokatorzy Inkubatora Technologicznego i LPNT!

Kolejne twarze poznacie już za tydzień. 

zobacz szczegóły
Wczytaj wiecej projektów

Rekomendacja

LPNT cenimy za efektywne podejście do kojarzenia nauki z biznesem, a także jako partnera przy organizacji wydarzeń specjalnych, adresowanych do lokalnych przedsiębiorców.
Mariusz Sagan
  • Mariusz Sagan
  • Dyrektor Wydziału Strategii i Obsługi Inwestorów

Zaprojektowane i dopracowane w detalach przez mataba