S

Serdecznie zapraszamy na konferencję organizowaną wspólnie przez Design for Europe i Lubelski Instytut Designu.

  • Dzień: 12 październik 2016 r. – wstęp wolny, rejestracja
  • Rejestracja: https://goo.gl/forms/BVZgJw3grraHe3862
  • Miejsce: Lubelski Instytut Designu/Lubelski Park Naukowo – Technologiczny S.A., ul. Dobrzańskiego 3, Lublin, Aula.

Program konferencji

Celem spotkania jest wskazanie korzyści płynących z wykorzystania designu w prowadzeniu biznesu i jego wpływie na wzrost innowacyjności. Zaproszeni goście – wybitni europejscy eksperci - podzielą się najlepszymi przykładami z całego świata, wskazując jak MŚP mogą wykorzystać design do zwiększenia innowacyjności i wzrostu konkurencji na rynku. Podczas konferencji odbędzie się również dyskusja z przedstawicielami środowiska lubelskiego.

Wśród prelegentów będą m.in. przedstawiciele brytyjskiego Design Council, którzy zaprezentują doświadczenia brytyjskiego oraz irlandzkiego programu wsparcia dla biznesu, co ma znaczenie w kontekście niedawno uruchomionego polskiego programu „Wzór na Konkurencję” w Polsce Wschodniej.

Impreza adresowana jest przede wszystkim do sektora MŚP, jak również do administracji publicznej, władz lokalnych, polityków, projektantów, środowisk akademickich i wszystkich zainteresowanych tematyką zarządzania designem.

Dzień: 13 października 2016 r. – tylko na zaproszenia

Miejsce: Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1, Lublin

Podczas drugiego dnia odbędzie się małe, zamknięte spotkanie dla Ambasadorów Design for Europe i zaproszonych gości z Polski. Podczas tego spotkania uczestnicy będą się zastanawiać nad rozwojem programów wsparcia designu w Polsce, jak również jak skutecznie wspierać design i jaka jest przyszłość designu w Europie. 

Tę część poprowadzą: Jonathan Ball (Wielka Brytania) i Justin Knecht (USA).


Dodatkowe info: design@lpnt.pl
Info o Design for Europe: www.designforeurope.eu
 

Organizatorzy:

Organizator:

Współpraca:

        

Partner:

Patronat honorowy:

Patronat:

 

Zaprojektowane i dopracowane w detalach przez mataba