S

Szanowni Państwo,
mamy przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w konferencji organizowanej przez Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A. pn. „Lubelska Wyżyna Motoryzacyjna i Maszynowa – inżynierowie dla Lublina”.

Na konferencji lokalni przedsiębiorcy z branży automotive oraz maszynowej opowiedzą nie tylko o swoich firmach, ale również o produktach, które powstają na Lubelszczyźnie. Podczas konferencji prelegentami będą przedstawiciele lokalnych firm, a myślą przewodnią jest temat „made in Lublin”, obrazujący produkty wykonywane przez lokalne firmy przemysłowe.

Odbiorcami wydarzenia są uczniowie szkół średnich oraz studenci uczelni wyższych, a celem konferencji jest promocja edukacji technicznej i zachęcenie młodych ludzi do kształcenia się na kierunkach ścisłych i technicznych. Młodzież ta w przyszłości będzie potencjalnym źródłem nowej, wykwalifikowanej kadry inżynierskiej do pracy w lubelskich firmach z sektora przemysłu.
Jednym z bloków będzie również dyskusja przedstawicieli miasta i przedsiębiorców, którzy dyskutować będą o przyszłości lokalnego rynku maszynowego/automotive.

Całość konferencji uzupełni wystawa lokalnych firm oraz samochodów elektrycznych.hybrydowych. 

Wydarzenie odbędzie się 25 października 2017 r. w godzinach 9:00-13:00 w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym przy ul. Bohdana Dobrzańskiego 3. Udział w konferencji jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji.

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj

Zaprojektowane i dopracowane w detalach przez mataba