D

Dokładamy wszelkich starań, by na bieżąco informować Państwa o naszych działaniach i mimo, że na co dzień, jesteśmy w tej kwestii bardzo aktywni, chociażby w mediach społecznościowych, to wciąż czuliśmy pewien niedosyt. W ten oto sposób zrodził się pomysł na stworzenie pierwszego, w historii Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego, biuletynu, który dziś mamy przyjemność Państwu zaprezentować.

W tym numerze można dowiedzieć się między innymi o projektach, które realizujemy, takich jak Start Easy, czy Connect Poland Prize, a także możliwościach założenia własnej działalności gospodarczej z naszą pomocą. Podsumowaliśmy również wydarzenia, w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Jednak zgodnie z tym, co napisała Prezes Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego, Pani Magdalena Stachyra, chcemy ten biuletyn tworzyć wraz z innymi, to znaczy z przedsiębiorcami, uczelniami, instytucjami otoczenia biznesu i urzędnikami, dlatego znajdą tutaj Państwo także wiele innych interesujących zagadnień. Należą do nich na przykład artykuł o Polskim Ładzie, a także porady prawne. Nie mogło zabraknąć również informacji o naszych planach na przyszłość.

Nie chcemy jednak zdradzać wszystkiego, dlatego jeśli są Państwo ciekawi, o czym jeszcze można przeczytać w tym wydaniu, to już teraz, wraz z Prezes Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego, Panią Magdaleną Stachyrą zapraszamy Państwa do zapoznania się bliżej z naszym biuletynem. Życzymy przyjemnej lektury!

Pobierz Biuletyn

Zaprojektowane i dopracowane w detalach przez mataba